
(1 vélemény)
Állapot
Készleten
Közepes
Partner
A könyvborítón apró karcok vannak, a sarkok kissé meggyűrődtek.
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 4-7 nap
350
hűségpont
Hogy működik az alku?
E képeskönyv segítségével a gyerekek csodálatos utazást tehetnek a hegyek világában. Megcsodálhatják a legmagasabb csúcsokat, a gyönyörű tavakat és a szépséges tájakat. Megismerhetik a hegyekben űzött téli és nyári sportágakat, a hegyvidéki emberek életét, az ott élő állatokat és növényeket. A hegyeknek nem lesz többé titkuk előttük!
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9632281187 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Nézd milyen... |
| Kiadó: | Passage Kiadó |
| Kiadás éve: | 1999 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Dürer Nyomda és Kiadó Kft. |
| Illusztrátorok: | Bernard Alunni, Lemayeur, Marie-Christine |
| Kötés típusa: | kemény papírkötés |
| Terjedelem: | 125 oldal |
| Fordítók: | Schneider Katalin |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 18.50 cm, Magasság: 22.50 cm |
| Súly: | 0.50 kg |
| Kategória: | Természettudomány / Növényvilág / Természettudomány / Állatvilág / Természettudomány / Biológia / Természettudomány / Földrajz / Művelődéstörténet / Kultúrtörténet / Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Ismeretterjesztő / Sport / Téli Sportok / Természettudomány / Általános Természettudomány / Ismeretterjesztő |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Nagyon tetszik a könyv. Igazából lenyűgözött, hogy milyen sokszínű tudást és információt ad át a témáról, mindezt élvezetes grafikákkal, rengeteg nagyméretű képpel, amikben külön is lehet gyönyörködni. Mindemellett pedig számos érdekes dolgot tanul meg az ember a könyvből. A 4 éves kisfiam miatt vettem meg elsősorban, és valóban ő is élvezi nagyon. De nekem ugyanúgy élmény. :)