Bejelentkezés / Regisztráció
Részletes kereső
(5 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Antikvár bolt
96
hűségpont
Hogy működik az alku?
Ki feküdt a sziklapárkányon, és ki a gyilkos? E kérdésekre ki más adna választ, mint Hercule Poirot, a csodálatos detektív - ha azonban a titkot elárulnánk, ki olvasná végig a regényt? A luxusszálló minden lakója gyanús, és természetesen, aki magára vállalja a bűntettet, ártatlan, mint a ma született bárány! A műfaj kedvelői végigizgulhatják a jól megszerkesztett bűnügyi regény izgalmas nyomozását, és, mint rendesen, most is - az a tettes, akire senki nem gyanakodott.
Mutass kevesebbet
Sorozatcím: | Fekete Könyvek |
---|---|
Kiadó: | Európa Könyvkiadó-Budapest |
Kiadás éve: | 1973 |
Kiadás helye: | Budapest |
Kiadás sorszáma: | Második kiadás |
Nyomda: | Alföldi Nyomda |
Borítótervezők: | Szabó Árpád |
Kötés típusa: | ragasztott papír |
Terjedelem: | 246 oldal |
Fordítók: | Szobotka Tibor |
Nyelv: | magyar |
Méret: | Szélesség: 12.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Szórakoztató Irodalom / Akció, Kaland,krimi |
Ajánlja ismerőseinek is!
Kívánságlistára teszem ezt a könyvet!
Szerzőfigyelő
1890 - 1976
Agatha Christie (Torquay, 1890. szeptember 15. – Wallingford, 1976. január 12.) angol írónő, „a krimi koronázatlan királynője”. Mary Westmacott álnéven romantikus regényeket is írt, de az utókor számára inkább mintegy 80 detektívregénye és nagy sikereket arató West End-i színpadi darabjai miatt emlékezetes. A Guinness Book of World Records szerint Christie – William Shakespeare mellett – a világ minden idők legtöbb eladott könyvét elérő író. Csak a Biblia ért el magasabb eladott példányszámot.
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Ajánló írásához kérjük, jelentkezzen be!
1045 Bp. Istvántelki út 10-12.
Telefon: +36 1 443-3460
Hétfőtől - péntekig 8 óra 30 perctől 17 óráig.
1053 Bp, Múzeum körút 39.
Telefon: +36 1 443-3461
Hétfőtől - péntekig 10 órától 18 óráig
szombaton zárva.
Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelvei és szolgáltatási feltételeiérvényesek.
Vélemények a könyvről
Agatha Christie köztudottan a krimiírás mestere. A Nyaraló gyilkosok című könyve is egy kiemelkedő alkotás, ahol számos fordulattal és meglepetéssel találkozhatunk. Borzasztóan jól felépített bűntényt írt le az írónő, ahogyan azt tőle többször is megszokhattuk. Aki szereti a krimiket és ki szeretne kapcsolódni, annak jó szívvel aljánlom.
Agatha Christie ismét az orromnál fogva vezetett. Lenyűgöző bűntényt épített fel, mindenki gyanús volt. Maga a kivitelezés fenomenális, egyáltalán nem gondoltam volna erre. Nagyon csavaros, egy percig sem hagy unatkozni.
A krimi ragyogó királynőjének egyik remeke, fordulatos, izgalmas és a mai napig aktuális. Jó jellemrajzok, indíték és lehetőség. Ajánlom.
Ismét itt van Hercule Poirot mester,a kiváló képességű magandetektív,aki jelenleg éppen a dél angliai Devon szigetén kúraltatja magát.Az elegáns szállóban népes vendégsereg gyűlt össze.A nyaralók között ott van Kenneth Marshall és ifjú felesége.Ariana Stuart is.A békés idillt úgy tűnik semmi sem zavarja meg, ám ekkor a tengerparton váratlan dolog történik,rábukkannak Ariana holttestére....
Fordulatos és fokozatosan kifejlődő cselekmény, a megszokott kiváló emberi jellemrajzokkal.