
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Partner
Könyvtári állományból törölt, kopottas példány.
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 4-7 nap
120
hűségpont
Hogy működik az alku?
Hogyan lehet elhelyezni és gazdaságosan felhasználni az egyre nagyobb tömegben keletkező házi és ipari eredetű szennyvizet? Ez elsősorban természetes befogadóval nem rendelkező alföldi városainkban jelent súlyos problémát, de másutt is gond a vízfolyások elszennyeződése. A szennyvíz elhelyezésének és tisztításának legkézenfekvőbb módja a szennyvíz kiöntözése, amikor is a szennyvízben lebegő (ill. oldott) nagy mennyiségű szerves és tápanyag mag jelentős terméstöbblettel is gazdagít bennünket. Külföldön (Csehszlovákia, Lengyelország) ez a módszer egyre jobban terjed, nálunk még a kezdet kezdetén jár. Balogh J. és társai ebben a könyvükben - elsősorban a hazai (debreceni) szennyvízöntöző-telep tapasztalataira támaszkodva, külföldi kutatók megfigyeléseit, kísérleti eredményeit alapul véve - részletesen leírják a szennyvizes öntözés valamennyi (műszaki, ember- és állategészségügyi, agronómiai, gazdaságossági stb.) kérdését.
Mutass kevesebbet
| Kiadó: | Mezőgazdasági Kiadó |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1964 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Szegedi Nyomda Vállalat |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 225 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Kategória: | Természettudomány / Mezőgazdaság / Természettudomány / Mezőgazdaság / Növénytermesztés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.