
(2 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 960 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Egészséges, egyszerű és finom: ez a három legfontosabb jellemzője a paleolit étrendnek, amely az ember természet adta táplálkozását igyekszik rekonstruálni. DR. LOREN CORDAIN, a neves táplálkozási szakértő állítja: ma is kőkorszakiak vagyunk, akik az űrkorszakban élnek! Étrendi igényeink legalábbis pontosan ugyanazok, mint egykori őseinknek. A szerző úgy véli, a paleolit étrend nem csupán a fogyni vágyóknak válhat hasznára, de korunk számos népbetegségére - a szív- és érrendszeri megbetegedésektől kezdve a diabéteszen át a rákig - jótékony hatással lehet. Cordain szerint ez a diéta valóban csodákra képes, pedig nem tartalmaz egyetlen varázsszert sem: csupán azokat az alapanyagokat, amelyekhez az ember az évmilliók során alkalmazkodott. A könyvben több mint száz ízletes - és olykor egzotikus - étel receptjét is megtalálja az olvasó, amelyek a hathetes fogyókúrás programba illesztve fényesen bizonyítják: fenséges lakomák mellett is megőrizhetjük egészségünket!
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789639971615 |
|---|---|
| Kiadó: | Jaffa Kiadó |
| Kiadás éve: | 2011 |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 256 oldal |
| Fordítók: | Perlényi Eszter |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Háztartástan / Diéta / Hobbi / Egészség, Életmód |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Véleményem minden paleolit témával kapcsolatban az, hogy hasznos. Az egészség megőrzésével kapcsolatosan sok információval gazdagodhatunk. Ami a recepteket illeti. Nos, ez attól függ, hogy ki milyen ételekhez szokott, mennyire vállalkozó kedvű, mennyire befogadó erre a családja, mennyire vastag a pénztárcája. Az sem mindegy, hogy hol lakik, hol tudja beszerezni az ételekhez a hozzávalókat. Én, aki alapvetően magyar konyha párti vagyok, jó néhány recepttel nehezebben fogok megbarátkozni, és természetesen lesznek olyanok, amiket sosem fogok elkészíteni. De! Találtam jó párat, amik elnyerték a tetszésemet.
Hasznos könyv.