
(2 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
A lapélén pár apró folt található.
96
hűségpont
Hogy működik az alku?
A csillagokban lenne a hiba talán, ha két, egy helyen és egy időben született ember - bár horoszkópjuk azonos - meghökkentően különbözik egymástól? Vagy nem mondanak igazat a csillagok? Nem így van. Mert az ebben az életben egyszerre született két ember egyáltalán nem biztos, hogy valóban egyidős... A kiváló írónő ahhoz nyújt segítséget olvasójának, hogy az emberről oly sokat eláruló írás segítségével meghatározza, valójában kivel áll szemben: őszinte, értékes, érett társsal vagy hibáit, gonosz szándékait, lelki torzulásait rejtegető tettetővel. S a kézírásban megmutatkozó személyiség fejlettsége - vagy fejletlensége - ad magyarázatot a csillagok eltérő befolyására is.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9635284306 |
|---|---|
| Kiadó: | Édesvíz Kiadó |
| Kiadás éve: | 2000 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 295 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 12.50 cm, Magasság: 19.50 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Paratudományok / Pszichológia |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Szepes Mária könyveit olvasni nekem kezdetben nagyon nehéz volt. Hozzá kellet szoknom nyelvezetéhez és tömény szimbólumrendszeréhez. Minden írása tankönyv, iránytű. Újra és újra elolvasom őket. Időnként leteszem őket félúton, sokáig nem tudom újra felvenni a fonalat. Már megtanultam, hogy ilyenkor mindig beépül egy kicsi részlet az ő hatalmas tudásából.