
Kiadás éve: 1986
ANTIKVÁR
300 Ft-tól

(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
44
hűségpont
Hogy működik az alku?
Az 1846-os harmadik, kitisztázott kiadás reprintje. Részlet: Az érdemes közönséggel itt gyermekek' számára való Természethistória közöltetik, mellyet Raff oktató meglehetősen azon hangon írt, millyet a' gyermekek szeretnek 's millyennel úgy szólván bírniok is kell, ha azt akarjuk, hogy azt jó kedvvel és haszonnal olvassák. Szerző párbeszédi (dialogicus) hangot választa benne, de nevénél egy gyermeket sem szólít. – Majd ő beszél a' gyermekekkel, majd ezek ő vele. Most a' gyermek beszélget egy állattal, vagy a' szerző; aztán pedig magával az állattal beszéltetik el históriáját. Most sétálni mentek, plántákat, állatokat és köveket keresgélnek; aztán a szélesen kiterjedő világtengereken hajókáznak, hol fókákat és czethalakat látnak fogdosni.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9632920139 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Az Állami Könyvterjesztő Vállalat Reprint Sorozata |
| Kiadó: | Állami Könyvterjesztő Vállalat |
| Kiadás éve: | 1986 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Kossuth Nyomda |
| Kötés típusa: | kemény papírkötés |
| Terjedelem: | 444 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 21.00 cm |
| Súly: | 0.63 kg |
| Kategória: | Természettudomány / Növényvilág / Természettudomány / Állatvilág / Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Ismeretterjesztő / Természettudomány / Általános Természettudomány / Ismeretterjesztő / Reprint Kiadások |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről