
(5 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 2 000 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
A televízióban jelenleg is futó világhírű Sherlock-sorozat méltán szerzett számtalan új rajongót a legendás detektív és elválaszthatatlan társa, Dr. Watson számára. A viktoriánus London feledhetetlen nyomozópárosa ezúttal 21. századi díszletek közt végzi munkáját. Ám a sorozatennek ellenére megőrizte Sir Arthur Conan Doyle írásainak hangulatát, és az epizódok is az eredeti történeteken alapulnak. Jelen könyvünk a szerző első Sherlock Holmes novellásköteteként 1892-ben jelent meg először Angliában. Ez a klasszikus kiadás 12 történetet tartalmazott, melyeket most új fordításban tárunk a hazai olvasóközönség elé. A kötet két elbeszélése is ismerős lehet a tv-sorozat rajongói számára, a belőlük készült epizódok Botrány Belgráviában, illetve A nagy játszma címen kerültek sugárzásra az első, illetve a második évadban. Kötetünket Mark Gattis, a tv-sorozat társszerzője mutatja be előszavában.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789634973645 |
|---|---|
| Kiadó: | Szukits Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 2016 |
| Kiadás helye: | Szeged |
| Nyomda: | Debreceni Kinizsi Nyomda Kft. |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 367 |
| Fordítók: | Szolga Emese |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 19.50 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés / Irodalom / Szépirodalom / Szórakoztató Irodalom / Akció, Kaland,krimi |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Tizenéves fiúként izgalommal olvastam, most megvettem a fiamnak is, aki a legtöbbször elég kritikusan áll ahhoz, hogy olvasásra akarom rávenni, de most falja az oldalakat! :)
Csodálatos kiadvány remek novellákkal, telitalálat a borítója is. Jó szívvel ajánlom nemcsak a Holmes rajongóknak!
Sokan azt mondják, eljárt az idő a Doyle könyvek felett. Mondják, mert a filmipar az alap gondolatot folyamatosan terítéken tartja, mondják azért is mert a könyvet olvasók száma drasztikusan csökken. Sok értékes könyv van, nem is lehet mindegyiket ismerni. Egy-egy korábban olvasott könyvet néha mégis jó kézbevenni és újraolvasni. Nekem a Sherlock Holmes történetek ilyenek.