
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Partner
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 4-7 nap
75
hűségpont
Hogy működik az alku?
Itália műkincsekben, természeti szépségekben oly gazdag földjén sem találni párját Sienának, az olasz gótika városának. Bár vannak más, hasonlóan gazdag, sőt gazdagabb műemlékvárosok is, de ilyen egységes művészi arculatú, egyetlen stílus igézetében született várost, mint a lágy toszkán táj tekintélyt parancsoló, de kecsesen elegáns, vörösesbarna városa, nem találunk.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9631314863 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Műemlékvárosok |
| Kiadó: | Corvina Kiadó |
| Kiadás éve: | 1983 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Révai nyomda |
| Kötés típusa: | kemény papír |
| Terjedelem: | 84 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 20.50 cm, Magasság: 23.00 cm |
| Súly: | 0.45 kg |
| Kategória: | Történelem / Helytörténet, Honismeret / Útikönyvek, Útleírások / Európa / Irodalom / Irodalomtörténet / Általános / Művészetek / Építészet / Épületek,építészettörténet / Művészetek / Építészet / Műemlékek |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről