
(5 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Antikvár bolt
80
hűségpont
Hogy működik az alku?
„Fokozatosan egyre mélyebbre merülünk a lágeréletbe, ahogyan általában megszoktuk a túlélők emlékiratai és regényei alapján, mégis, a regény első mondataitól kezdve valami mást kapunk, többet, mint szokványos regénytől, akár lágerregénytől is várhatnánk, valami lényegit, egzisztenciálisat: létfilozófiát, amely szinte már-már az irodalom korlátait is szétrobbantja, és amilyen még nem volt sem (láger) regényben, sem filozófiai rendszerben. Ez a robbantás azonban irodalmi módszerekkel történik. Regény tehát a Sorstalanság, csak éppen nem olyan.” (Spiró György)
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9631423131 |
|---|---|
| Kiadó: | Magvető Könyvkiadó és Kereskedelmi Kft. |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | 11. |
| Nyomda: | Szekszárdi Nyomda Kft. |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 333 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 12.00 cm, Magasság: 17.50 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés / Történelem / Holokauszt |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
életem legnagyobb olvasmányélménye
Érdekes módon írja le a holokauszt eseményeit egy magyar fiú szemszögéből. Érdekes olvasmány azoknak, akikek érdekel ez a téma. Az eleje talán kicsit elnyújtott, már-már unalmas is, de mindenképp érdemes végig olvasni.
Erdekes a szemlelet, ahogy bemutatja a rrmsegeket.
A regényről olvasás előtt sok rossz kritikàt olvastam, ennek ellenére én egy jó könyvnek tartom, nagyon érdekes volt a holokauszt témáját egy magyar fiú szemszögéből olvasni.