
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 1 100 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
"Körte hazaszaladt. Olek a virágágyat nézte, s mióta Varsóba érkezett, először nevetett, jó hangosan, boldogan. Nem volt egyedül. Volt barátja... Most már talán detektív is lehet. Most már semmi sem nehéz, semmi sem lehetetlen..." Ellopták Szaniszló Ágost király kincset érő, csodálatos óráját. Különös, majdnem megfejthetetlen hirdetés jelenik meg az újságban, hatalmas külföldi autó köröz az Óváros utcáin - naponta újabb esemény tartja izgalomban a lelkesen nyomozó gyerekeket. Mikor lép már közbe a rendőrség? Polikarp bácsi, a gyerekek barátja és segítőtársa tudja a választ, és mindent megmagyaráz a kis nyomozók - s bizonyára az olvasók - megelégedésére.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9631107019 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Delfin Könyvek |
| Kiadó: | Móra Ferenc Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1977 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Szikra Lapnyomda |
| Illusztrátorok: | Kondor Lajos |
| Borítótervezők: | Kondor Lajos |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 221 oldal |
| Fordítók: | Cservenits Jolán |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | 0.20 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Regények |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről