
(3 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
Az élek és sarkak kopottasak. A fólia a gerinc mentén elkezdett leválni.
25
hűségpont
Hogy működik az alku?
"Mit mondhat el az ember egy huszonöt éves lányról, aki meghalt? Hogy szép volt. És okos, mint a nap. Hogy szerette Mozartot és Bachot. És a Beatlest. És engem. Egyszer, amikor éppenséggel egy kalap alá vett ezekkel a zenei példaképekkel, és megkérdeztem, mi a sorrend, mosolyogva azt válaszolta: betűrend szerinti. Akkor én is mosolyogtam. De most csak ülök és töprengek, vajon a keresztnevemen sorolt be - mikor is csak Mozart kullog utánam -, vagy a vezetéknevemen, mikor is beékelődöm Bach és a Beatles közé. De az első nem lehetek semmiképp, s ez valami ostoba okból pokolian dühít, mivel világéletemben azt képzeltem, hogy nekem mindenben az elsőnek kell lennem. Tudják: családi örökség"
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9630723573 |
|---|---|
| Kiadó: | Európa Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1982 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Sylvester János Nyomda |
| Borítótervezők: | Miklós Imre |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 138 oldal |
| Fordítók: | Kada Júlia |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 10.00 cm, Magasság: 18.00 cm |
| Súly: | 0.10 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Szórakoztató Irodalom / Szerelmes Regények |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
A szerelmes történetek egyik alapkönyve. Egyetemisták a főszereplők, de a történet kortalan. (Olvassátok először, aztán nézzétek csak meg a filmet!)
Jó könyv, ajánlom