
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Közepes
Központi raktár
Kötéstábla / borítója kopott
52
hűségpont
Hogy működik az alku?
Az fel- és lemérhetetlen, egy-egy jó politikai vers mennyit változtat a világon, mit jelent az utókornak a Himnusz, a Szózat, a Nemzeti dal ereje, mit egy Illyés Gyula, Márai Sándor, Wass Albert, Ratkó József, Nagy Gáspár sor, melyekből lesz aztán nemzeti imádság vagy keserű, önmardosó káromkodás. A haza szolgálatára sokféle mód és esély van minden korban, zsarnoki, nehéz időkben a toll is jó fegyver, de a fegyvertől sem szabad megijedni – csak remélhetem, hogy politikai szolgálatom is olyan időtállónak bizonyul majd, ahogyan verseimért sem kel talán szégyenkeznem előtted, kedves Olvasóm, s a korántsem mindig nyájas utókor előtt.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9638618418 |
|---|---|
| Kiadó: | Szépirodalmi Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 2001 |
| Nyomda: | Kaposvári Nyomda Kft |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 98 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 11.70 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Versek, Versantológiák, Eposzok |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről