
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
25
hűségpont
Hogy működik az alku?
A kötet a fekete kontinenst déli-északi irányban emberi erővel átszelő Old Spice Afrika Expedíció hivatalos tudósítójának személyes élményeit adja közre. Fokvárostól Alexandriáig 10 országon áthaladva 12500 kilométeres utat tett meg 115 nap alatt. A képes album bepillantást ad a nomád mindennapokba - a felkészülés izgalmaiba, a napi küzdelmekbe a kilométerekkel, a hőséggel, a honvággyal, néha egymással, a sátorverés és bontás, a reggeli és vacsorakészítés nyűgös-vidám rituáléiba. Mindenkit rabul ejtett a fekete kontinens a végtelen csillagos egével, az európai szemmel kilátástalan szegénységével, mégis nyugodt derűjével.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789630630351 |
|---|---|
| Kiadó: | Marttex Kft. |
| Nyomda: | Crew Kft. |
| Borítótervezők: | Gerse Gábor |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 184 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 16.50 cm, Magasság: 21.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés / Útikönyvek, Útleírások / Afrika |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről