
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
Fedlap és a gerinc felső sarka kissé megnyomódott.
25
hűségpont
Hogy működik az alku?
Kiadás éve: [2008]. Létezik-e a sors, a sorsszerűség? Sejthetjük-e előre a jövőnket? Létezik-e bármilyen útmutatás, aminek segítségével képessé válhatunk arra, hogy hosszú, boldog életet éljünk? Ezek azok a kérdések, amiket mindenki feltett már magának. A válaszok sokfélék, területenként, kultúránként, történelmi időnként mások, sokszínűek a világmagyarázatok, világnézetek. Bármelyik világnézetet fogadjuk el, hiszünk benne. Hisszük, hogy minden az általunk kiválasztott rendszer szerint történik. A taoizmus az egyik legnépszerűbb filozófia, mely egyre nagyobb teret nyer Nyugaton. Elvei egyszerűek, ésszerűek, gondolatai rendkívül emberközpontúak. Tértől és időtől független abban az értelemben, hogy mindegy, hogy hol és mikor élünk, kérdéseinkre e filozófia segítségével megtalálhatjuk a válaszokat.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789635966073 |
|---|---|
| Kiadó: | Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. |
| Kiadás helye: | Debrecen |
| Borítótervezők: | Vida Péter |
| Kötés típusa: | fűzött kemény papír |
| Terjedelem: | 112 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 12.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Vallás / Vallási Irodalom / Buddhista / Hobbi / Egészség, Életmód / Természetgyógyászat / Filozófia |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.