
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
Oldalsó lapélein halvány elszíneződés.
22
hűségpont
Hogy működik az alku?
Soha nem érdeklődtem különösképpen az egészségügyi témák iránt. Nem is kerestem azokat, sem akkor, amikor a Kossuth Rádió Krónikáit és más műsorait vezettem, sem a Magyar Televíziónál végzett munkám során. Az egészségügyi témák viszont sokszor megtaláltak engem. A fordulópont mindig az volt, amikor úgy éreztem, hogy egy riporttal, egy műsorral segíteni tudok az embereknek. Így történt a Culevit esetében is. Tudák? Magyarország a rákos halálozások számát tekintve első Európában. A daganatos halálozások sorrendjében a magyar férfiak az elsők, a nők a másodikok a 36 európai országot számláló mezőnyben. Tehát bárki lehet érintett. Ezért is döntöttem úgy, hogy utánajárok, mikor lesz végre rákgyógyszerünk. Dombóvári Gábor Tanítványként, betegként és orvosként egyaránt érintett vagyok "Culevit-ügyben". 1997 óta dolgozom sebészként, így sajnos gyakran találkozom daganatos betegekkel. 2002-ben azután én magam is egy műtéten estem át, ahol a szövettani viszgálat rosszindulatú daganatot igazolt. A Culevitről egy szintén daganatos beteg orvos-kollégámtól hallottam először, ekkor határoztam el, hogy felkeresem a szer feltalálóját, Dr. Kulcsár Gyulát. Nem ez volt az első találkozásunk, hiszen az egyetemen csoportvezető tanárom volt. Ezután kezdtem el szedni, és szedem azóta is a Culevit tablettát. Hogy mik a tapasztalataim? A sugárterápia mellett már végig tudtam dolgozni, gyakorlatilag mindenféle mellékhatás nélkül. És köszönöm, jól vagyok. Dr. Győri Attila
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789630630696 |
|---|---|
| Kiadó: | MediProm Kiadó |
| Kiadás éve: | 2007 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Havas és Társa Kft. |
| Borítótervezők: | Sáródy Eszter |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 192 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.50 cm, Magasság: 21.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Természettudomány / Egészségügy / Orvosi |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről