
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Partner
Az egyik lapon halvány folt. A védőborító kopottas.
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 4-7 nap
101
hűségpont
Hogy működik az alku?
"... azok a cserebomlások a legjelentősebbek és a legfigyelemreméltóbbak... amelyekben négy, idáig kettesével összekötött lény érintkezésbe kerül, eddigi egyesülését elhagyja, és új kapcsolatokba lép. Ebben az elválásban és összetapadásban, ebben a menekülésben és keresésben az ember igazán magasabb rendeltetést vél látni; az ember az ilyen lényeknek akaratot és választást tulajdonít, és esetükben a választott rokonság szakkifejezést teljesen indokoltnak találja."
Mutass kevesebbet
| Sorozatcím: | Horizont Könyvek |
|---|---|
| Kiadó: | Kriterion Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1974 |
| Kiadás helye: | Bukarest |
| Nyomda: | Intreprinderea Poligrafica Cluj |
| Borítótervezők: | Cseh Gusztáv |
| Nyomtatott példányszám: | 10000 |
| Kötés típusa: | félvászon, kiadói papírborítóban |
| Terjedelem: | 230 oldal |
| Fordítók: | Vas István |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.