
(1 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 880 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
| ISBN: | 9630367602 |
|---|---|
| Sorozatcím: | A 100 legjobb |
| Kiadó: | STB. Könyvek Könyvkiadó Kft. |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Print-Kódex Nyomda |
| Borítótervezők: | Kosztolányi A. Auguszta |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 80 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | 0.10 kg |
| Kategória: | Háztartástan / Konyhaművészet, Szakácsművészet / Vendéglátás |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Finom-, gyümölcsökkel készült édességek gyűjteménye ez a könyv. Vannak benne könnyebben elkészíthető ételek, mint pl. az eper desszert-, vagy a szilvás táska, és nehezebben elkészíthető különlegességek, mint az ananásztorta, vagy a tortilla ribizkével. Akik szeretik a gyümölcsös finomságokat, édességek et, azoknak el kell olvasniuk ezt a könyvet!