
(1 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
76
hűségpont
Hogy működik az alku?
Stevie Corbett kislány korától fogva keményen megdolgozott a sikerért, mostanra a világ első három legjobb teniszezője között jegyzik. De csak a legcsinosabbként emlegetik. Ám hiába a szépség és a vagyon, Stevie választás elé kényszerül: döntéstől függően veszélybe kerül a karrierje… vagy az élete. Két hét haladékot kap. A nem várt segítséget elfogadva elmenekül az újságírók faggatózása és a bámész kíváncsiskodók elől. Judd Mackie minden idők legsármosabb, legszemtelenebb, emellett legzüllöttebb sportriportere. Délelőtti telefoncsörgés ébreszti álmából. Heveny másnapossága ködén át épp csak érzékeli főnöke tajtékzását. Ha a Dallas Tribune főszerkesztőjének hinni lehet, alkoholos befolyásoltságának köszönhetően elhalasztotta az évtized sportszenzációját:Stevie Corbettet hordágyon szállították le a pályáról, majd ezt követően nyoma veszett. Judd parancsba kapja, derítse ki, mi húzódik a nő eltűnésének hátterében. De mert a feladatnak huszonnégy órán belül sem tud – nem akar? – eleget tenni, ráadásul a konkurens lap őt megelőzve előrukkol a bombasztikus hírrel, Mackie lapátra kerül. A munkanélküliség édes-keservét elszenvedve Judd visszavonul nagyszülei vidéki házába. Régóta dédelgetett álma megvalósításába kezd: regényt ír. Önéletrajz és Stevie Corbett-sztori lassanként egybemosódik.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9639025526 |
|---|---|
| Kiadó: | Maecenas Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1997 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Kinizsi Nyomda |
| Borítótervezők: | Szakálos Mihály |
| Kötés típusa: | ragasztott karton |
| Terjedelem: | 319 oldal |
| Fordítók: | Varga Monika |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 12.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | 0.20 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Szórakoztató Irodalom / Szerelmes Regények |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Szeretem az írónő stílusát, történeteit. Számomra kellően romantikusak, nagyon jól el tudok merülni az érzésekben, amelyekről szólnak a történetek. A győzelem mámomra: Nagyon bírtam Judd stílusát, ahogy piszkálta Stevie-t. Volt jó pár vicces jelenet, helyzet. Stevie élete, mint a sportolóké nem egyszerű. Olyan hírt kapott, amely minden nőnek igazi rémálom. Tetszett, ahogy Judd úgymond elrabolta és megadta neki a lehetőséget a nyugodt döntésre.