
(2 vélemény)
Állapot
Készleten
Közepes
Központi raktár
Könyvtest kissé félrenyomódott. Lapélek, táblák, gerinc kissé foltosak. Kiadói borító szakadozott, kopottas, sérült.
68
hűségpont
Hogy működik az alku?
| ISBN: | 9632071980 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Bibliotheca Historica |
| Kiadó: | Magyar Helikon |
| Kiadás éve: | 1979 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Kossuth Nyomda |
| Kötés típusa: | fűzött egészvászon kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 454 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 19.20 cm, Magasság: 26.00 cm |
| Súly: | 1.50 kg |
| Kategória: | Történelem / Újkor-legújabb Kor / Magyar / Történelem / Középkor / Magyar / Történelem / Életrajzok / Történelem / Magyar Történelem / Általános / Történelem / Heraldika, Címertan |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Évszázadokon keresztül - okmányok, levelek, visszaemlékezések során át - követi a korona útját a kötet, színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva.
Egy apró kiegészítés: a kiadó nem a Helikon, hanem az Európa.