
(2 vélemény)
Jelenleg nincs elérhető antikvár példányunk ebből a könyvből.
Ha előjegyzi, azonnal értesítjük, amint újra kapható lesz.
Van eladó példánya? Nálunk egyszerűen értékesítheti online, akár egyetlen kötetet vagy teljes könyvgyűjteményt is felvásárolunk.
Nagyobb mennyiség esetén szakértő kollégánk díjmentesen házhoz megy.
6 174 Ft
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 5nap
309
hűségpont
1989-ben, az amerikai külügyminisztérium ifjú munkatársaként adta közre Francis Fukuyama A történelem vége? című, mindössze néhány oldalas tanulmányát, és ezzel egy csapásra világhírű lett. Cikkek ezreiben vitatkoztak vele, a világ minden valamirevaló történésze és politikatudósa kifejtette vélemén...
Mutass többet
| ISBN: | 9789635045709 |
|---|---|
| Kiadó: | Európa Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 2022 |
| Terjedelem: | 724 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Súly: | |
| Kategória: | Történelem / Történettudomány / Filozófia / Művelődéstörténet / Kultúrtörténet / Szociológia / Társadalomtudomány / Politika |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
A szerző rendkívűl elfogult és naív a kapitalista gazdaságrenszerrel kapcsolatban. Egy eredendő jóságra és igazságra való törekvést tulandonít a liberális gazdasági modell működtetőinek és haszonélvezőinek. Nem látja meg a neoliberális gazdasági modell káros és pusztító voltát ami 2008-ban csúcsosodott ki és bukott meg végleg. Nem ismeri fel a tőkés rendszerek antagonisztikus ellentmondásait az örökös és végtelen bővülésre épülő gazdasági modellek fenntarthatatlanságát.Az elmúlt 30 év történelme igazolta hogy meglátásai és következtetései helytelenek voltak.