
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 1 800 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Csathó Kálmán. A varju a toronyórán. Budapest, 1920. Singer és Wolfner (Budapesti Hirlap nyomdája). 223, [1] p. 5. kiadás. Félvászon. / Részlet: - Lenke! Jösz? A szőke leány a padban ült és a jegyzetei közt lapozgatott. - Még nem, fiam, - felelte - ezt le akarom előbb írni, hogy ne kelljen hazacipelnem... A másik a fátyolát kötötte a tükör előtt és közben kunkorodó barna hajszálakat akart a nyakán rendesre simogatni, ami sehogy sem sikerült. - Holnap is leírhatnád, - mondta - most meg kimehetnénk a korzóra. Fél egyre ott vagyunk. - Nem lehet. Különben is még téliruhában vagyok, pedig már mindenki tavasziban jár. És, mondom, ezt meg akarom csinálni előbb okvetlenül.
Mutass kevesebbet
| Kiadó: | Singer és Wolfner |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1920 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | 5. |
| Nyomda: | Budapesti Hirlap nyomdája |
| Kötés típusa: | félvászon |
| Terjedelem: | 223 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 21.00 cm |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés / Antik Könyvek / Xx. Század |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről