
(2 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 1 440 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
| Kiadó: | Bibliotheca Kiadó |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1957 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Révai nyomda |
| Kötés típusa: | fűzött egészvászon kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 489 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.50 cm, Magasság: 20.50 cm |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Dokumentumregény / Pszichológia / Természettudomány / Egészségügy / Orvosi |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Igen ez pontosan így van! El kell kezdeni és már az elején roppant kíváncsivá tesz, hogy vajon ebből mi lesz. Igen beleláthatunk egy elmeosztály életébe. Soha nem gondoltam volna, hogy ez így megy vagy hogy így is lehet ezekkel a kirekesztett emberekkel foglalkozni. Az , amitől ők is életének a hálóval elzártságukon és a "villanykezelésen" kívül mást is... De nem árulom el, mitől lesz JÓ így csupa nagybetűvel az életük. Nem szabad kihagyni a könyv elolvasását elképesztően élő probléma bizony napjainkban is! Még valami... figyeljük meg, nagyon megkapó ahogy a szerző inkognítóban tartja azt, hogy senki ne ismertesse fel egyikőjüket sem.