
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
A szerző által aláírt példány.
Állapot fotók

88
hűségpont
Hogy működik az alku?
"Kabdebó Tamás Az istenek című regénye kolportázsregény, ha izgalmát tekintjük; benne a fiatalság izgalma, az életkezdés sziszifuszi ábrándkergetése, tervelgetése párosul a gondosan felépített cselekmény izgalmával. A kirajzó fiatal ötvenhatosokat Rómában találjuk, vagyis hát főleg Rómában, mert hol autóstoppal, hol luxusautón becikázzák Itáliát, habzsolják, szürcsölik az olasz életet, a klímát, az ételeket, a muzsikát, a szerelmet, a templomokat, a >>Beszélő KöveketLátogatóval
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9631543447 |
|---|---|
| Kiadó: | Szépirodalmi Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1991 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kötés típusa: | ragasztott papír kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 253 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 12.50 cm, Magasság: 18.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés / Dedikált, Aláírt Könyvek |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről