
(1 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
Felső lapélei foltosak.
25
hűségpont
Hogy működik az alku?
| Kiadó: | Szépirodalmi Könyvkiadó |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1965 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Kossuth Nyomda |
| Kötés típusa: | egészvászon |
| Terjedelem: | 564 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 19.00 cm |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
A regény főszereplője a nyári idény végén az olaszországi Ligur-tengerpart egyik városkájába utazik pihenné és befejezni regényét. Közben meismerkedik a helyiekkel és pár ott nyaralóval is, de történet végére ahogy az évszak őszbe fordul, úgy fogynak körülötte az ismerősök is. A könyv a fülszövegével ellentétben nem több hetet, hanem kb 1 hetet ölel fel. A regény nagy része számvetés az élet nagy dolgairól (létről, halálról, szerelemről, hazáról, hitről stb). Vannak benne érdekes gondolatok, de az elmélkedés része szerintem túl lett írva, és a kevesebb több lett volna. Az olasz miliő miatt mégis érdemes elolvasni. A könyvnek van egy folytatása a Vallomások regénye címen, ami már "odahaza" játszódik.