
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 2 000 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
"2013 várhatóan a napfoltmaximum éve is lesz - a napkutatás újabb eredményeit foglalja össze Kálmán Béla cikke. Habár a jelek szerint a most esedékes maximum jócskán elmarad az utóbbi évtizedekben megszokott értéktől, mégis sok észlelési lehetőséget kínál központi csillagunk az egyre több amatőrcsillagász számára elérhető naptávcsövek révén. Napjaink egyik legsikeresebb "űrtávcsöves vállalkozásáról", a Keplerről ír Molnár László, míg a szupernóva-robbanások világába Vinkó József kalauzolja el Olvasóinkat. Mosoni László az interferometria varázslatos világát ismerteti meg az érdeklődőkkel, míg Wim van Driel napjaink nagyszabású nemzetközi rádiócsillagászati projektjét, a SKA-t mutatja be." - (Részlet a Bevezetőből)
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 2050000019807 |
|---|---|
| Kiadó: | Magyar Csillagászati Egyesület |
| Kiadás éve: | 2012 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | OOK Press Kft. |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 300 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.50 cm, Magasság: 20.50 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Természettudomány / Csillagászat / Évkönyvek, Naptárak |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről