
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
160
hűségpont
Hogy működik az alku?
Hogyan alakulát a branding? Mit jelent az elmarketingesedés? Hová fejlődik az offline és az online marketingkommunikáció? Mi a helyzet a kreativitással és az ötletekkel? Mi történik a tenderek, a beszerzők és a fesztiválok világában? Miért születik oly sok kamureklám? Valóban válságban vana reklámszakma? Hogyan alakul a reklámcsinálás jövője? A szerző legújabb könyve egyszerre kritikus és reménykeltő, múltba néző és jövőbe tekintő, rendkívül szellemes és véresen komoly. Teli rengeteg tanulságos nemzetközi és hazai példával. Igazi szakmai csemege, magával ragadó szellemi táplálék nemcsak a reklámozóknak, ügynökségeknek, médiatulajdonosoknak, politikusoknak, oktatóknak és diákoknak, hanem mindenkinek, aki egyetlen játszmát sem szeret feladni, még a kis adrenalinjátékot sem. A jövő azok kezében van, akik megértik a szerző üzenetét: Bombatölcsérben is nő virág. Öntözni kellene. Kaszás György 18 éven át dolgozott a McCann Erickson Budapest vezető kreatívigazgatójaként, jelenleg kreatívgondolkodás- és prezentációtréner/coach. Marketingkommunikációs fórumok előadója, számos publikáció és könyv egyebek közt a Gondolkodjunk, mert vagyunk! és A nagy adrenalinjáték szerzője. További információ: www.cdkaszas.hu
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789633041949 |
|---|---|
| Sorozatcím: | HVG Könyvek |
| Kiadó: | HVG KIADÓ |
| Kiadás éve: | 2014 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | AduPrint Kft. |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 328 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 16.50 cm, Magasság: 23.50 cm |
| Súly: | |
| Kategória: | Közgazdaságtan / Marketing, Menedzsment / Társadalomtudomány / Kommunikáció / Televízió, Média |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.