
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Antikvár bolt
Állapot fotók
,-thumbnail_webp.webp)
216
hűségpont
Hogy működik az alku?
"Minden történet úgy kezdődik, hogy valaki útnak indul. S az, amikor valaki útnak indul, az másvalakinek fáj..." Merről jönnek és hová visznek az utak. S az utak mentén megtalált emberek merre tartanak. Honnan ismerősek az arcok? A mezítlábas gyerekek lábujjainak poros gyöngye miért késztet mosolygásra, s a következő pillanatban miért szorítja össze a torkomat? Szeretek nekieredni, csak úgy toronyiránt. Dűlőkön, földutakon barangolni. Vagy éjszakai csöndes utcákon járni. Hogy kikkel találkoztam, s mi a találkozásunk üzenete... Erről szól ez a könyv. Mindegy, hogy Nyírmada mellett egy akácosban jár, vagy Borneo szigetén. Egy kecskepásztorhoz utazik az Alföldre, vagy Mexikóba egy elfelejtett pillanatért - mindhez ugyanaz az út vezet. A szerzőnek és beszélgetőtársainak befelé figyelő útja. Amit, ha a könyvben végigjárunk, fogódzókat találunk a magunk megszenvedett, megáldott, életünk utolsó pillanatáig tartó utazáshoz.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789639710399 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Nők Lapja Műhely |
| Kiadó: | Sanoma Budapest Zrt. |
| Kiadás éve: | 2008 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Reálszisztéma Dabasi Nyomda Zrt. |
| Borítótervezők: | Czeizel Balázs |
| Kötés típusa: | kemény papír kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 237 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 21.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés / Dedikált, Aláírt Könyvek |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről