
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Partner
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 4-7 nap
169
hűségpont
Hogy működik az alku?
Székely Jánosnak, a költőnek rangja drámáit, és más műveit is nagyra tartva a számomra többi legfontosabbal azonos: Babits Mihályéval, Szabó Lőrincével, Vas Istvánéval, Weöres Sándoréval. Ezért választottam őt, no meg azért, hogy érdemei szerint mind többek ismerjék meg,és vallják magukévá verseit.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9786155269929 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Nemzeti Könyvtár 58. |
| Kiadó: | Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 2016 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. |
| Kötés típusa: | fűzött kemény papír |
| Terjedelem: | 375 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 18.00 cm, Magasság: 27.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Versek, Versantológiák, Eposzok / Irodalom / Szépirodalom / Dráma, Drámaantológia / Irodalom / Szépirodalom / Esszék, Tanulmányok, Publicisztika |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.