
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
Kötéstábla / borítója kopott
56
hűségpont
Hogy működik az alku?
"Először azt hittem, ízlésesen csomagolt pénzkötegek, száz és százezer... Mert tányér nagyságú csomagocskák voltak benne, legalább hatvan, hetven darab. Aztán rájöttem: sötétbarna műanyag zacskóba valamilyen port vasaltak. Egyet kinyitottam, de egyáltalán nem csodálkoztam. A zsákban kokainpor volt. Hófehér, csillogó por. Tudtam, Peruból való vagy Bolíviából, és ezt a formáját már egy kolumbiai titkos laboratóriumban nyerte el. Hajóval jött idáig, és a hajóról a léggömbökre került... Aztán be az országba. Ottey és társai... Valósággal reszketett a kezem, amikor megértettem: a zsák a halált hozhatja rám! Hiszen egyetlen gramm kokó ára bármelyik nagyvárosban több mint kétszáz dollár. Akkor itt előttem - éppen rászórtam a földet - legalább négymillió dollár értékű kokain hever." - kokainkampány az elnökségért. Nemere István új bűnügyi története a Vilar-sorozatból: Végszóra érkeztél.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9633271215 |
|---|---|
| Kiadó: | Zrínyi Kiadó |
| Kiadás éve: | 1991 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Petőfi Nyomda |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 164 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 21.00 cm |
| Súly: | 0.10 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Szórakoztató Irodalom / Akció, Kaland,krimi |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről